Мишко Барзов во посета на Масерати Панини

Дел 2 од посетата на Масерати-Панини на крумислав Барзов во историскиот музеј со олдтајмери на Масерати, видеото на Youtube каналот на Авто Магазин:

Скок до дел од видеото:

Мицубиши флеш вести 1:06
Масерати 3:52
Масрати-Панини 11:26
Аутомотив Груп-Стибера 13:19
Мерцедес ЦЛА 17:11
Масерати музеј 19:54
Тест Тојота Аурис 24:28

првиот дел од приказната за Масерати, тука.

Be Sociable, Share!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

*