(култура) Започнува нова сезона на Авто Магазин

Драги пријатели, 18-тата сезона на единствениот Авто Магазин во производство на Мишко БАРЗОВ можете да ја следите на Телма секоја НЕДЕЛА во 16:30 минути.
Повелете уживајте!
link: каналот на АвтоМaгазин на youtube.

 

Be Sociable, Share!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

*