Тимот на ЕЛЕКТРОМОБИЛНОСТ учествува во Sustainable Energy Week | EUSEW

И лани, но и оваа година тимот на ЕЛЕКТРОМОБИЛНОСТ МАКЕДОНИЈА учествува со свој проект во европската недела на енергетска одржливост: eusew.eu.

EUSEW
EUSEW
Be Sociable, Share!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

*